O nás

Firma CLIMA - STAV CZ je nástupnickou společností fy. Clima – Air CZ s.r.o., která byla založena v roce 2008 z pracovníků, kteří mají více jak desetileté zkušenosti v oboru klimatizace a vzduchotechnika.

Její hlavní činností je projekce, prodej a instalace klimatizačního/vzduchotechnického zařízení včetně zajištění servisů a oprav klimatizačního/vzduchotechnického zařízení. 

Nabídka firmy se týká klimatizace a vzduchotechniky pro administrativní budovy nebo jednotlivé kanceláře, haly, restaurace, rodinné domy, byty, chlazení serveroven a speciálních zařízení (nemocnice, potravinářský průmysl, automobilový průmysl atd.). Přidruženým programem, který je naše firma schopna realizovat je kompletní odvětví gastro, dezinfekce a čištění VZT potrubí a jednotek. Dále vlastníme výrobu ALP potrubí v klimatizované dílně se stálou teplotou. V rámci našich subdodavatelů jsme schopni zajistit kompletní profesi ÚT a drobné stavební činnosti.

Samozřejmostí a součástí společnosti CLIMA - STAV CZ s.r.o. je i servisní středisko, které zajišťuje údržbu, popřípadě i opravu instalovaného zařízení (můžeme garantovat standardně nástup na opravu do 24 hod. od nahlášení, po dohodě je možné domluvit i kratší čas). 

Disponujeme též skladovými prostory, kde je uskladněno nové zařízení, náhradní díly, montážní materiál atd..

Seznam poskytovaných služeb  

  • projekty vzduchotechniky, klimatizace, vytápění, gastra a systémů MaR
  • dodávka, montáž klimatizace a vzduchotechniky
  • zakázková výroba ALP potrubí
  • opravy vzduchotechnického a klimatizačního zařízení
  • servis a údržba vzduchotechniky a klimatizace
  • desinfekce VZT zařízení a rozvodů vč. vyhodnocení stěrů před i po realizaci   

Nabízíme Vám především zařízení, které má špičkové technické parametry, spolehlivost a současně je i garantován kompletní servis v celé České republice. 

Předpokládané obraty za rok 2013

Předpokládaný obrat na realizacích….cca 23.0 mil. Kč
Předpokládaný obrat na projekční činnosti …. Cca 0,75 mil. Kč