Projekce, dodávka, montáž, servis vzduchotechnického a klimatizačního zařízení

CLIMA - STAV CZ s.r.o.

  • Firma CLIMA - STAV CZ s.r.o. je nástupnickou společností fy. Clima – Air CZ s.r.o., která byla založena v roce 2008 z pracovníků, kteří mají více jak 20-ti leté zkušenosti v oboru klimatizace a vzduchotechnika.
  • Její hlavní činností je projekce, prodej a instalace klimatizačního/vzduchotechnického zařízení včetně zajištění servisů a oprav klimatizačního/vzduchotechnického zařízení.
Více

Nabídka firmy se týká klimatizace a vzduchotechniky pro administrativní budovy nebo jednotlivé kanceláře, haly, restaurace, rodinné domy, byty, chlazení serveroven a speciálních zařízení (nemocnice, potravinářský průmysl, automobilový průmysl atd.). Přidruženým programem, který je naše firma schopna realizovat je dezinfekce a čištění VZT potrubí a jednotek. Dále vlastníme výrobu ALP potrubí ve vlastní dílně se stálou teplotou. 

Samozřejmostí a součástí společnosti CLIMA - STAV CZ s.r.o. je i servisní středisko, které zajišťuje údržbu, popřípadě i opravu instalovaného zařízení (můžeme garantovat standardně nástup na opravu do 24 hod. od nahlášení, po dohodě je možné domluvit i kratší čas). 

Disponujeme též skladovými prostory, kde je uskladněno nové zařízení, náhradní díly, montážní materiál atd.